بازبینی ویدیوهای دستگاه‌های داهوا دغدغه دارندگان این دستگاه‌ها است. کلینیک حفاظتی امنیتی افضل برای رفاه حال مشتریان و دارندگان دوربین‌های مدار بسته‌ی شرکت داهوا آموزش گام به گام و تصویری بازبینی ویدیوها در دستگاه‌های داهوا فراهم کرده که می‌توانید آن را در این صفحه مطالعه کنید.

مراحل ورود به پنل دستگاه‌های داهوا

ابتدا مطابق شکل زیر روی صفحه‌ی اصلی تصاویرکلیک راست می‌زنیم و سپس گزینه search را انتخاب می‌کنیم.

مرحله اول بازبینی تصاویر داهوا
تصویر ۱ – بعد از کیلک راست گزینه سرچ را انتخاب می‌کنیم

در این مرحله برای امنیت بیشتر باید یک الگوی تعریف شده را ترسیم کنید تا وارد پنل مدیریت دستگاه شوید. (تصویر ۲)

تصویر ۲- رسم الگوی امنیتی

در صورتی که الگوی امنیتی دستگاه را فراموش کرده باشید می‌توانید گزینه forget pattern در پایین صفحه‌ی الگو را بزنید. در این صوردت صفحه‌یا برای وارد کردن رمز دستگاه نمایش داده می‌شود. در صورتی که رمز ورود به منو برای دستگاه تعریف شده باشد رمز را وارد و سپس گزینه enter را می‌زنیم. (تصویر ۳)

تصویر ۳ – ورود توسط نام کاربری و پسورد

انتخاب ویدیو ضبط شده و بازبینی آن

بعد از عبور از مرحله امنیتی، صفحه جدیدی باز می‌شود. در این صفحه می‌توانید زمان و کانال دوربین را انتخاب کنید. برای انتخاب زمان از طریق تقویم موجود در سمت راست صفحه ماه و روز مد نظر را انتخاب می‌کنیم. (تصویر ۴)

تصویر ۴ – انتخاب تاریخ مورد نظر

علاوه بر انتخاب تاریخ باید دوربین مورد نظر را هم انتخاب کنیم. شماره و نام دوربین‌های متصل به دستگاه در پایین تقویم قابل مشاهده و انتخاب هستند. (تصویر ۵)

تصویر ۵ – انتخاب دوربین

در این مرحله با کلیک بر روی گزینه play در سمت چپ پایین صفحه می‌توان ویدیو ضبط شده روز و دوربین انتخابی را مشاهده کرد. (تصویر ۶)

تصویر ۶ – اجرای ویدیوی ضبط شده

در صورتی که بازه زمانی خاصی برای بازبینی مد نظر دارید به این صورت عمل کنید: روی گزینه سمت راست (file list) کلیک کنید. (تصویر ۷) در منوی باز شده می‌توانید زمان‌های ذخیره‌سازی را به تفکیک مشاهده کنید و بازه مد نظر خود را انتخاب کنید. (تصویر ۸)

تصویر ۷ – باز کردن لیست بازه‌های زمانی ضبط شده
تصویر ۸ – انتخاب بازه زمانی برای اجرا

در صورت تمایل می‌توانید سوالات و نظرات خود را از بخش نظرات در همین صفحه یا از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع همکاران ما برسانید.

تألیف در واحد آموزش کلینیک حفاظتی امنیتی افضل

درباره smdzd

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × سه =