شرکت سهامی خاص کار در ارتفاع "میراث طلایی سیمرغ" با شماره ی ثبت 5538 در اجرای پروژه های شهری و صنعتی، با روش دسترسی با طناب (Rope Access) فعالیت دارد.

شرکت میراث طلایی سیمرغ تمای فعالیت های خود را با سیستم دسترسی با طناب ایمن انجام می دهد. از مزایای استفاده از این روش می توان به مواردی چون ایمنی بسیار بالا، کاهش هزینه ها، سرعت بالای دسترسی، و عدم نیاز به ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل و بالابر اشاره کرد.

بخشی از توانمندی ها و فعالیتهای این شرکت در زمینه خدمات شهری عبارتنداز: پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان، شستشوی نما با دستگاه واترجت، شستشوی نماهای شیشه ایی بصورت خشکشویی، عایق کاری نما، اجرای رزین و نانو روی نماهای ساختمان، درز بندی  پنجره و کناره ی ساختمان، نورپردازی نما، نصب بنر و تابلوهای تبلیغاتی،  انجام تزئینات بر روی نمای ساختمان.

همگام با پيشرفت علم مهندسى در ساخت سازه هاى مرتفع، سیستم دسترسی با طناب برای تامين ايمنى کار در ارتفاع ايجاد گرديد. سيستم دسترسى با طناب به صورت فراگير مشكلات كار در ارتفاع را درعلم مهندسى و سازه هاى بلند بر طرف مى كند. اين روش در سال ١٩٨٠ توسط چندين شركت بزرگ نفتى و با استفاده از تكنيك هاى اوليه صخره نوردی و غارنوردى پايه گزارى شد، به مرور زمان و پيشرفت اين رشته، تكنيك ها، تجهيزات، و كليه استانداردهاى اين سيستم بر اساس كار در محيط هاى شهری و صنعتى طراحى و بهينه شده اند.

 در اين روش طناب ها به صورتى ايمن و محاسبه شده به نقاط مختلف سازه و به طور موقت متصل شده و افراد متخصص با استفاده از تجهيزات خاص اين سيستم، از طناب ها بالا يا پايين رفته و به محل مورد نظر دسترسى پيدا مى كنند و پس از اجراى فعاليت مورد نظر در آن محل مجدداً توسط طناب ها به محل ايمن منتقل ميشوند.

كليه مراحل طبق برنامه ريزى مشخص و پس از ارزيابى خطر توسط متخصصان تحت شرايط كنترل شده انجام ميشود.

ایمن ترین روشی که انسان تا کنون برای کاردرارتفاع بکار گرفته است سیستم دسترسی با طناب است زیرا در این روش، ایمنی بخش جدانشدنی کار در ارتفاع میباشد. این واقعیت توسط آمار ها و سابقه کار درارتفاع به روش سیستم دسترسی با طناب، در سالهای گذشته و در تمام نقاط دنیا تایید شده است.

از مزاياى دسترسى با طناب صنعتى درمقایسه با ساير روش های سنتی مانند استفاده از داربست، بالا بر و جرثقيل، مى توان به موارد زیر اشاره كرد.

  • ايمنى بسيار بالا
  • کاهش هزینه ها
  • سرعت بالاى دسترسى و كاهش زمان اجراى پروژه
  • امكان دسترسى به نقاط مرتفع و فضاهاى بسته
  • عدم سد معبر و اشغال فضا (مانند داربست)
  • جلوگیری از آسيب به سازه و ساختمان
  • دسترسي آسان به نقاط غير قابل دسترس

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان به منظور جلوگیری از ریزش سنگ ها انجام میشود و روش دسترسی با طناب به دلیل امنیت بالایی که دارد و سرعتی که به کار می دهد، کاملا جایگزین روش سنتی با داربست شده است.

برای اجرای پیچ و رولپلاک، ابتدا سنگ نما با دریل سوراخ میشود، سپس سنگ توسط پیچ های گالوانیزه(ضد زنگ) و رولپلاک متناسب آن در جای خود محکم می شود.

روش دسترسی با طناب برای انجام پیچ و رولپلاک بسیار ایمن تر و سریعتر از هر روش دسترسی دیگر، برای پروژه های شهری و همچنین صنعتی می باشد.

Smiley face

 

نماشویی با دستگاه واترجت برای انواع نما

روش دسترسی با طناب درپروژه های صنعتی و شهری با داشتن بالاترین رتبه در سرعت و ایمنی در مقایسه با دیگر روشهای دسترسی برای شستشوی نمای ساختمان هم کاملاً کارآمد و امن میباشد. 

کارشناس پس از بازدید و تشخیص میزان کثیفی نما، بهترین روش های نظافت را پیشنهاد می دهد و با بهره گیری از تکنیک ها کار با طناب و کار در ارتفاع با تجربه و توان فنی و ابزار حرفه ای، نماشویی به بهترین شکل ممکن اجرا می شود.

شستشوی نما با واتر جت برای انواع نما از جمله نمای سنگی، آجری، سیمانی و کامپوزیت مناسب می باشد. برای شستشوی نمای شیشه ای ابتدا سطح با واتر جت شسته میشود سپس با ابر و تی و با استفاده از مواد شوینده ی مخصوص، تمیز خواهد شد.

 

نصب تابلوهای تبلیغاتی، بنر و تزئینات بر روی نمای ساختمان بدون داربست

متخصصین شرکت کار در ارتفاع میراث طلایی سیمرغ، نصب تابلوهای تبلیغاتی و اجرای تزیینات بر روی نمای ساختمان را با روش دسترسی با طناب بدون سد معبر و اشغال فضای شهری، انجام می دهند. به روش دسترسی با طناب می توان در زمانی کوتاه تابلوی مورد نظر کارفرمای محترم را در بهترین مکان از نظر بیشترین دید و اثرگذاری بر مخاطب، نصب کرد.

باید در نظر داشت که معمولا دسترسی به بهترین نقطه برای نضب تابلو یا تبلیغات از طریق روش های سنتی مانند داربست یا بالابر بسیار دشوار و هزینه بر می باشد و حتی احتمال آسیب زدن به ساختمان را نیز همراه دارد.

تکنسین های دسترسی با طناب شرکت میراث طلایی سیمرغ، در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت تمام خدمات در این زمینه از جمله نصب و تعمیر انواع تابلو، بنر و تزئینات ساختمانی را با بهترین کیفیت به کارفرمایان عزیز ارائه می دهند.

 

رنگ آمیزی نمای ساختمان

با استفاده از روش دسترسی با طناب می توان رنگ آمیزی انواع سطوح نمای ساختمان را با سرعت بالا و دسترسی آسان انجام داد. این روش در مورد نماهای آجری و سیمانی برای مرمت و پیدا کرد ظاهری زیبا و چشم نواز مورد استفاده قرار می گیرد.

 با توجه به نظر کارفرما می توان قبل از اجرای رنگ آمیزی، نمای ساختمان با دستگاه واترجت شسته شود تا از پوسته شدن و کاهش کیفیت رنگ جلوگیری شود. همچنین در صورت نیاز، ترمیم سطح نما به وسیله ی مرمت و درزگیری و اجرای عملیات آستر زنی توسط متخصصین شرکت کار در ارتفاع میراث طلایی سیمرغ انجام می شود.

 

نورپردازی نمای ساختمان

نصب و تعویض انواع چراغ های به کار رفته در نمای ساختمان که در نقاط غیرقابل دسترس قرار گرفته اند توسط متخصصین شرکت و به روش دسترسی با طناب و بدون نیاز به داربست، انجام می شود.

 

 

عایق کردن پنجره ها و نمای ساختمان

عایق بندی پنجره ها و نما در هر ارتفاعی از ساختمان در کوتاه ترین زمان ممکن، توسط شرکت کار در ارتفاع میراث طلایی سیمرغ با استفاده از روش دسترسی با طناب، برای کارفرمایان محترم انجام می گیرد. با استفاده از این روش می توان در مدت زمان کوتاهی پنجره ها و نمای ساختمان را درزگیری نمود و از آسیب دیدن به نمای ساختمان به دلیل نفوذ آب، جلوگیری شود.

مشاوره ی رایگان

کارشناسان شرکت میراث طلایی سیمرغ برای پاسخ گویی به سوالات مخاطبان محترم، همه روزه و در ساعات کاری، آماده ی ارائه ی مشاوره ی رایگان به صورت تلفنی و حضوری می باشند.

هنگام مشاوره با متخصصین شرکت، می توانید اطلاعات بیشتری درمورد نحوه ی انجام کار و برآورد حدودی هزینه ی اجرای کار به دست آورید.

تلفن‌های مشاوره:

09166445613  سیدامیر ضیایی

09163457754  محمد افضل‌پور