بازبینی ویدیوهای دستگاه‌های ITR سری K یکی دیگر از پرتکرار ترین پرسش‌های مشتریان ما بوده است. در این آموزش که در کلینیک حفاظتی امنیتی افضل تالیف شده است این روش را بررسی کرده‌ایم. در صورت تمایل می‌توانید سوالات و نظرات خود را از بخش نظرات در همین صفحه یا از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع همکاران ما برسانید.

مراحل ورود به پنل دستگاه‌های ITR

برای بازبینی ویدیوهای دستگاه‌های ITRابتدا باید وارد پنل مدیریتی آن شد. برای این کار در صفحه اصلی مشاهده تصاویر کلیک راست را می‌زنیم. در منوی ظاهر شده گزینه مرور کردن را انتخاب می‌کنیم. (تصویر ۱)

تصویر ۱ – انتخاب گزینه مرور کردن

در صورتی که برای دستگاه رمزی انتخاب کرده باشید در این مرحله باید آن را وارد کنید. سپس گزینه تایید را بزنید. (تصویر ۲)

تصویر ۲ – ورود نام کاربری و رمز

مراحل انتخاب ویدیوهای دستگاه‌های ITR و بازبینی آن

بعد از گذراندن بخش امنیتی سیستم نوبت به انتخاب ویدیو می‌رسد. در صفحه‌ی جدید باز شده می‌توانید زمان و کانال دوربین را انتخاب کنید. مطابق شکل ۳ می‌توانید تاریخ دقیق ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تصویر ۳ – انتخاب تاریخ

علاوه بر تاریخ باید کانال دوربین یا همان شماره دوربین را انتخاب کنید. شماره‌های دوربین‌ها بستگی به تعداد دوربین نصب شده شما می‌تواند متفاوت از تصویر ۴ باشد. در تصویر ۴ محل انتخاب دوربین با کادر قرمز مشخص کرده‌ایم.

تصویر ۴ – انتخاب دوربین

بعد از انتخاب زمان و شماره دوربین نوبت به اجرای ویدیو‌های ضبط شده می‌رسد. برای این کار کافی است مطابق شکل ۵ گزینه play را بزنید. این گزینه در سمت چپ صفحه اصلی و پایین قرار دارد. در شکل ۵ با کادر قرمز نشان داده شده است.

تصویر ۵ – اجرای ویدیو

در صورتی که بازه زمانی خاصی برای بازبینی مد نظر دارید می‌توانید به این صورت عمل کنید:

ابتدا از سمت راست پایین صفحه گزینه‌ای که در تصویر ۶ با کادر قرمز مشخص شده است را انتخاب کنید.

تصویر ۶ – گزینه‌ی لیست تصاویر

حال در منوی باز شده زمان‌های ذخیره‌سازی به تفکیک قابل مشاهده هستند. کافی‌است در ادامه بازه مورد نظر خود را انتخاب و اجرا کنید. (تصویر ۷)

تصویر ۷ – انتخاب از لیست بازه‌های ضبط

این آموزش در کلینیک حفاظتی امنیتی افضل تالیف شده است و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت می باشد.

درباره smdzd

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو − دو =